Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

21 | 01 | 2021

DZIEŃ MAMY I TATY

W dniach 28 i 29 maja w naszym przedszkolu odbywały się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas których każda z grup zaprezentowała swój program taneczno – wokalno - recytatorski. Dzieciaki bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Podczas przedstawień nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez.  Po pięknych występach artystycznych przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom wykonane własnoręcznie upominki. Uroczystości z okazji „Dnia Mamy i Taty” dostarczyły wszystkim wiele radości i szczęścia.

 

tekst i foto: Marta Grabowska

DZIEŃ MAMY I TATY

Dnia 28 i 29  maja w naszym przedszkolu odbyło się długo oczekiwane Święto Mamy i Taty. Były wiersze, piosenki i życzenia dla kochanych rodziców. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków, całusom i uściskom nie było końca. Po prezentacji słowno – muzycznej wszyscy zasiadali do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tych uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna. Wszyscy przeżyli wiele miłych i wzruszających chwil.

tekst i foto: Marta Grabowska

Dzień Mamy i Taty

 

Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. W naszym przedszkolu odbyła się 25 i 26 maja.  Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, wierszy, piosenek.
Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały dla rodziców część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. 
Po występach dzieci wręczyły rodzicom prezenty. Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

tekst i foto: Marta Grabowska

 

Dzień Mamy i Taty

26 maja obchodzimy jedno z najwspanialszych świąt - Dzień Mamy.

24 czerwca obchodzimy Dzień Taty.

Z tych okazji 24 i 25 maja przedszkolaki zaprosiły swoje mamy oraz tatusiów na uroczyste akademie. W przygotowanych programach artystycznych zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Dziękowały rodzicom za ich miłość, trud i poświęcenie. Następnie złożyły życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane laurki. Rodzice z dumą i wzruszeniem oglądali swoje pociechy. Uroczystości zakończyły się słodkim poczęstunkiem.

Tekst i foto: Marta Grabowska

Dzień Mamy i Taty

Dnia 25 i 26 maja 2015 r.  dzieci  wraz ze swoimi rodzicami świętowali Dzień Mamy i Taty. Przedszkolaki śpiewały rodzicom piosenki, recytowały wiersze, prezentowały umiejętności taneczne, chcąc w ten sposób wyrazić jak bardzo ich kochają. Oczywiście rodzice zostali też obdarowani pięknymi laurkami, specjalnie na tę okazję przygotowanymi.

tekst i foto: Marta Grabowska


Dzień Mamy i Taty

26 i 27 maja 2014r. w przedszkolu obchodzony był uroczyście Dzień Mamy i Taty. Uroczystość tą w sposób szczególny przeżywały zarówno dzieci, jak i rodzice. Rodzice mogli podziwiać swoje pociechy w specjalnie przygotowanych występach artystycznych.

Przedszkolaki recytowały okolicznościowe wiersze, wyrażając w ten sposób swoje uczucia przywiązania, miłość, szacunek i wdzięczność za trud wychowania. Nie zabrakło piosenek o tematyce rodzinnej. Dzieci zaprezentowały również umiejętności taneczne. Podczas montaży słowno - muzycznych adresowanych do rodziców na twarzach mam i tatusiów gościł uśmiech, a czasem wzruszenie. Przedszkolaki w podzięce podarowały rodzicom własnoręcznie wykonane laurki i upominki.

tekst i foto: Marta Grabowska


E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1806738
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
296
1076
4372
1795403
1806738